ValodaLatviešu
+

otrdien, 26 marts

Meklētājs

Šeit uzskaitīti tikai daži no mūsu vērtīgākajiem klientiem

 

Uzziniet, kāpēc jums būtu jāizvēlas Infotrust kā savs partneris

Mūsu pasaules klases komanda izprot datus

Snieguma un kultūras izcilība

Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt to, par ko esam vienojušies, kā arī vēl vairāk. Izcils serviss ir daļa no musu DNS un kultūras. Mēs kopā ar partneriem un klientiem vienmēr cenšamies sasniegt pilnību. Būt otrajiem – tas nav risinājums… Mēs esam uzvarētāju uzņēmums kopā ar mūsu klientiem – uzvarētājiem!

Izcila biznesa izpratne

Strādājot ar labāko tirgus platformu un rīkiem, mums ir ne vien spēcīgs tehnoloģiju profils, bet arī labākie industrijas speciālisti, kuri spēj pārrunāt biznesa procesus līdzās mūsu klientu ekspertiem. Savienojot biznesu un tehnoloģijas, tiek paātrināta projektu realizācija, ietaupot laiku un naudu.

Konkurētspējīgs piegādes modelis

Mūsu Ziemeļvalstu klienti iegūst no uzņēmuma pakalpojumu piegādes modeļa, izmantojot mūsu starptautiski sertificētus konsultantus no Baltijas valstu nearshoring centriem Lietuvā un Latvijā. Mūsu pakalpojumu sniegšanas modelis ir apliecinājis sevi ar augstu klientu apmierinātības līmeni.

 • Ko saka mūsu klienti

  “Infotrust ir pierādījis sevi kā profesionāls partneris, saskaņojot viņu iekšējo struktūru un piegādes metodes, lai izveidotu atbilstošu sadarbību ar mums veiksmīgai risinājuma ieviešanai. Viņu ieviestā platforma mums nodrošina plaša apjoma rīkus un analīzes risinājumus, kuri ir atraktīvi un pieprasīti visām mūsu uzņēmuma nodaļās”

  Gundars Andžāns at DNB

 • Ko saka mūsu klienti

  “Uzņēmuma Solar sauklis ir Kopā stiprāki, un mūsu partnerattiecības ar Infotrust tam ir bijušas kā labs piemērs. Kopā mēs tiešām esam stiprāki, jo viņu profils dabiski saderēja ar tiem izaicinājumiem, kas stājās mūsu ceļā. No pirmās dienas viņi ir nodrošinājuši augstākā līmeņa konsultantus un snieguši procesam vērtīgas atziņas un pieredzi. Mūsu attiecības ar viņiem ir vairāk nekā tikai sadarbība. Tā ir patiesa partnerība.”

  Erika Ludwigat at akciju sabiedrība Solar

 • Ko saka mūsu klienti

  Infotrust ir bijis mūsu parneris un uzticams padomdevējs visa procesa laikā, un viņi ir rūpīgi un neatlaidīgi strādājuši kopā ar mums – ne tikai izstrādājot risinājumus un ieviešot infrastruktūru, bet arī koncentrējoties uz zināšanu nodošanu, ļaujot mums nostiprināt arī pašiem savu zināšanu bāzi. Viņi ir strauji palielinājuši mūsu BI komandas atsaucību, piegādājot Danisco uzņēmumam svarīgākās biznesa vērtības. Man nav šaubu, ka izvēlējāmies pareizo partneri. Es viņiem uzticos tāpat kā uzticos saviem darbiniekiem.”

  Linda RallecaDirector at Danisco

 • Ko saka mūsu klienti

  “Ar savu profesionālo pieeju un lielo pieredzi darbā ar SAP BusinessObjects, kā arī apliecināto izpalīdzību un elastību, uzņēmums Infotrust kā mūsu uzticams konsultants gan izstrādes, gan ieviešanas posmos būtiski ietekmēja veiksmīgu darbu izpildi.”

  Claus Bugge Christiansen at Satair

Iepazīstieties ar dažiem no mūsu apbalvojumiem un sasniegumiem!

0
SAP Gada partneris

SAP Innovation partneris, 4 balvas kopš 2008. gada.

0
Klienti

Infotrust var lepoties ar vairāk nekā 50 paveiktiem projektiem.

0
Stundas

Līdz šim mūsu lielākais fiksētā budžeta projekts 2 gadu griezumā prasīja teju 23 000 stundas.

Mēs par saviem sasniegumiem esam pateicību parādā mūsu klientiem. Paldies!

Sazinieties ar kādu no mūsu Business Intelligence konsultantiem!

Sazinieties ar kādu no mūsu BI ekspertiem! Viņi palīdzēs izprast un novērtēt jūsu biznesa vajadzības.