Profesionāls serviss

Iegūstiet aktuālāko informāciju par savu biznesu

SAP sertificētas konsultācijas

Starptautiski pieredzējuši BI konsultanti

Prognožu analīzes

Prognozējošā analītika

Sertificēts 24/7 atbalsts

Sertificēts SAP PcoE tehniskais atbalsts, kas integrēts jūsu ikdienas biznesā.

Analītiskās aplikācijas

Mūsu ekspertu komanda ir izstrādājusi virkni standartizētu BI aplikāciju

SAP BusinessObjects

Infotrust 4 reizes ir ieguvis SAP BusinessObjects balvu Gada parneris

Sybase IQ

Mēs esam piegādājuši vairāk nekā 15 SAP IQ datu noliktavu risinājumus

SAP HANA

Ieviešot SAP HANA, esam guvuši reālu klientu pieredzi

SAP apmācības

Atbilstoši klientu vēlmēm, mēs piedāvājam standarta vai īpaši pielāgotu apmācību programmu

Projekti

Līdz šim mūsu lielākais fiksētā budžeta projekts 2 gadu griezumā ir prasījis teju 23 000 stundas

Mēs parūpējamies par visiem sīkumiem

Bez stratēģijas nav redzējuma

Pēdējo gadu laikā virkne uzņēmumu ir secinājuši, ka pieeja veidot 3 vai 5 gadu stratēģijas ir novecojusi un ir jākļūst daudz ātrākiem, lai pielāgotos tirgus un tehnoloģiju izmaiņām. Šajā kontekstā mūsu piegādātie pakalpojumi nodrošina Jūsu mainīgo prasību realizāciju atbilstošos datu analīzes risinājumos, vienlaicīgi nepaaugstinot to izmaksas. Konsultāciju pakalpojumi risinājuma arhitektūrai, stratēģijai, projekta vadībai; izstrādei un testēšanai; IT vai lietotāju apmācībām; uzturēšanas un biznesa atbalstam: Infotrust būs spējīgs nodrošināt nepieciešamo kompetenci, lai atbalstītu un attīstītu Jūsu biznesa inteliģences risinājumu.

Pievienojieties apmierinātiem partneriem!

Mūsu komanda ir apņēmības pilna palīdzēt jums gūt pamākumus un pārvērst jūsu uzņēmumu no laba uz izcilu.

 • “Infotrust ir pierādījis sevi kā profesionāls partneris, saskaņojot viņu iekšējo struktūru un piegādes metodes, lai izveidotu atbilstošu sadarbību ar mums veiksmīgai risinājuma ieviešanai. Viņu ieviestā platforma mums nodrošina plaša apjoma rīkus un analīzes risinājumus, kuri ir atraktīvi un pieprasīti visām mūsu uzņēmuma nodaļās”

  Gundars Andžāns at DNB

 • “Uzņēmuma Solar sauklis ir Kopā stiprāki, un mūsu partnerattiecības ar Infotrust tam ir bijušas kā labs piemērs. Kopā mēs tiešām esam stiprāki, jo viņu profils dabiski saderēja ar tiem izaicinājumiem, kas stājās mūsu ceļā. No pirmās dienas viņi ir nodrošinājuši augstākā līmeņa konsultantus un snieguši procesam vērtīgas atziņas un pieredzi. Mūsu attiecības ar viņiem ir vairāk nekā tikai sadarbība. Tā ir patiesa partnerība.”

  Erika Ludwigat at akciju sabiedrība Solar

 • Infotrust ir bijis mūsu parneris un uzticams padomdevējs visa procesa laikā, un viņi ir rūpīgi un neatlaidīgi strādājuši kopā ar mums – ne tikai izstrādājot risinājumus un ieviešot infrastruktūru, bet arī koncentrējoties uz zināšanu nodošanu, ļaujot mums nostiprināt arī pašiem savu zināšanu bāzi. Viņi ir strauji palielinājuši mūsu BI komandas atsaucību, piegādājot Danisco uzņēmumam svarīgākās biznesa vērtības. Man nav šaubu, ka izvēlējāmies pareizo partneri. Es viņiem uzticos tāpat kā uzticos saviem darbiniekiem.”

  Linda RallecaDirector at Danisco

 • “Ar savu profesionālo pieeju un lielo pieredzi darbā ar SAP BusinessObjects, kā arī apliecināto izpalīdzību un elastību, uzņēmums Infotrust kā mūsu uzticams konsultants gan izstrādes, gan ieviešanas posmos būtiski ietekmēja veiksmīgu darbu izpildi.”

  Claus Bugge Christiansen at Satair

Vai jums ir nepieciešama plašāka informācija par jūsu uzņēmumu?

Sazinieties ar kādu no mūsu biznesa inteliģences konsultantiem un uzziniet, kā Infotrust var palīdzēt jūsu biznesa izaugsmei.