Infotrust ir sevi pierādījis biznesa līderis, kas spēj sasniegt rezultātus

Mums patīk palīdzēt biznesiem attīstīties

Pierādīts un pārbaudīts process

Mūsu pieredze un kompetences tehnoloģijās ir tā ar ko dalāmies ar klientiem, lai palīdzētu jūsu biznesam būt labāk aprīkotam savu datu apstrādē.

Konsultanti-eksperti

Infotrust komandas konsultantu kodolam piemīt īsta degsme darbā ar datiem. Viņi ar lielu interesi palīdzēs atrast jūsu biznesam piemērotākos risinājumus.

Motivēta klientu apkalpošana

Mūsu tehniskā atbalsta nodaļa ir gatava sarežģītām situācijām būs gandarīta palīdzēt novērst problēmas.

“Darbs Infotrust ir lieliska pieredze. Man ir iespēja strādāt ar talantīgākajiem industrijas cilvēkiem neformālā vide, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un rīkus. Viennozīmīgi jūtos enerģijas un entuziasma pilns mācīties ko jaunu katru dienu.”
Mantas Golcas, vecākais konsultants
Starptautisks BI un risinājumu nodrošinātājs
Infotrust ir starptautisks konsultāciju uzņēmums, kas nodrošina biznesa inteliģences pakalpojumus un risinājumus ar īpaši stabilu un ātru sniegumu. Mūsu izvēlētās platformas un rīki ir SAP, Qlik un Microsoft bāzēti.
Konkurētspējīgs piegādes modelis
Mūsu Ziemeļvalstu klienti ir ieguvēji no Baltijas “nearshoring” pakalpojumu piegādes modeļa, kas piedāvā sertificētu konsultantu  konkurētspējīgus pakalpojumus. Mūsu pakalpojumu sniegšanas modelis ir apliecinājis sevi ar augstu klientu apmierinātības līmeni un ir SAP sertificēts.
Apjomīgas datubāzes un prognožu analīzes
Infotrust komandai ar pieredze vairāku desmitu analīzes risinājumu un datu noliktavas izveidē. Izmantoto tehnoloģiju vidū dominē SAP BusinessObjects, SAP Sybase IQ un Qlik analīzes platformās. Tāpat varam lepoties ar spēcīgiem un ļoti pieredzējušiem Microsoft ekspertiem BI jomā.
Industrijas fokuss (bankas, mazumtirdzniecība un publiskais sektors)
Infotrust ir plaša pieredze, izstrādājot operacionālās un korporatīvās datu noliktavas (DWH) un sniedzot risinājumus finanšu sektoram. Lielākais mūsu projekts norvēģu bankai DNB tika realizēts ar 11 Infotrust konsultantu vienlaicīgu iesaisti. Tāpat Nordania Leasing (Danske bank uzņēmums) globālā risinājuma izveidē piedalījās 8 Infotrust konsultanti. Uzņēmumam ir padziļināta pieredze mazumtirdzniecības jomā, pārejot no vecās sistēmas uz SAP. Infotrust klientu vidū ir arī virkne valsts pārvaldes iestāžu Dānijā un Latvijā.
 • Ko saka mūsu klientiem

  “Infotrust ir pierādījis sevi kā profesionāls partneris, saskaņojot viņu iekšējo struktūru un piegādes metodes, lai izveidotu atbilstošu sadarbību ar mums veiksmīgai risinājuma ieviešanai. Viņu ieviestā platforma mums nodrošina plaša apjoma rīkus un analīzes risinājumus, kuri ir atraktīvi un pieprasīti visām mūsu uzņēmuma nodaļās”

  Gundars Andžāns at DNB

 • Ko saka mūsu klientiem

  “Uzņēmuma Solar sauklis ir Kopā stiprāki, un mūsu partnerattiecības ar Infotrust tam ir bijušas kā labs piemērs. Kopā mēs tiešām esam stiprāki, jo viņu profils dabiski saderēja ar tiem izaicinājumiem, kas stājās mūsu ceļā. No pirmās dienas viņi ir nodrošinājuši augstākā līmeņa konsultantus un snieguši procesam vērtīgas atziņas un pieredzi. Mūsu attiecības ar viņiem ir vairāk nekā tikai sadarbība. Tā ir patiesa partnerība.”

  Erika Ludwigat at akciju sabiedrība Solar

 • Ko saka mūsu klientiem

  Infotrust ir bijis mūsu parneris un uzticams padomdevējs visa procesa laikā, un viņi ir rūpīgi un neatlaidīgi strādājuši kopā ar mums – ne tikai izstrādājot risinājumus un ieviešot infrastruktūru, bet arī koncentrējoties uz zināšanu nodošanu, ļaujot mums nostiprināt arī pašiem savu zināšanu bāzi. Viņi ir strauji palielinājuši mūsu BI komandas atsaucību, piegādājot Danisco uzņēmumam svarīgākās biznesa vērtības. Man nav šaubu, ka izvēlējāmies pareizo partneri. Es viņiem uzticos tāpat kā uzticos saviem darbiniekiem.”

  Linda RallecaDirector at Danisco

 • Ko saka mūsu klientiem

  “Ar savu profesionālo pieeju un lielo pieredzi darbā ar SAP BusinessObjects, kā arī apliecināto izpalīdzību un elastību, uzņēmums Infotrust kā mūsu uzticams konsultants gan izstrādes, gan ieviešanas posmos būtiski ietekmēja veiksmīgu darbu izpildi.”

  Claus Bugge Christiansen at Satair