ValodaLatviešu
+

pirmdien, 6 aprīlis

Meklētājs

Šeit uzskaitīti tikai daži no mūsu vērtīgākajiem klientiem

 

Uzziniet, kāpēc jums būtu jāizvēlas Infotrust kā savs partneris

Mūsu pasaules klases komanda izprot datus

Snieguma un kultūras izcilība

Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt to, par ko esam vienojušies, kā arī vēl vairāk. Izcils serviss ir daļa no musu DNS un kultūras. Mēs kopā ar partneriem un klientiem vienmēr cenšamies sasniegt pilnību. Būt otrajiem – tas nav risinājums… Mēs esam uzvarētāju uzņēmums kopā ar mūsu klientiem – uzvarētājiem!

Izcila biznesa izpratne

Strādājot ar labāko tirgus platformu un rīkiem, mums ir ne vien spēcīgs tehnoloģiju profils, bet arī labākie industrijas speciālisti, kuri spēj pārrunāt biznesa procesus līdzās mūsu klientu ekspertiem. Savienojot biznesu un tehnoloģijas, tiek paātrināta projektu realizācija, ietaupot laiku un naudu.

Konkurētspējīgs piegādes modelis

Mūsu Ziemeļvalstu klienti iegūst no uzņēmuma pakalpojumu piegādes modeļa, izmantojot mūsu starptautiski sertificētus konsultantus no Baltijas valstu nearshoring centriem Lietuvā un Latvijā. Mūsu pakalpojumu sniegšanas modelis ir apliecinājis sevi ar augstu klientu apmierinātības līmeni.

 • Ko saka mūsu klienti

  “Infotrust ir pierādījis sevi kā profesionāls partneris, saskaņojot viņu iekšējo struktūru un piegādes metodes, lai izveidotu atbilstošu sadarbību ar mums veiksmīgai risinājuma ieviešanai. Viņu ieviestā platforma mums nodrošina plaša apjoma rīkus un analīzes risinājumus, kuri ir atraktīvi un pieprasīti visām mūsu uzņēmuma nodaļās”

  Gundars Andžāns at DNB

 • Ko saka mūsu klienti

  “Infotrust har vist sig at være en professionel partner, som tilpassede deres interne strukturer og metoder til at skabe et tæt på perfekt match mellem dem selv, os og den implementerede løsning. Den implementeret løsning har givet os en komplet vifte af applikationer og rapporteringsværktøjer som understøtter vores ønskede forretningsgange.”

  Gundars Andžāns at DNB

 • Ko saka mūsu klienti

  “Infotrust įrodė esantis profesionalus partneris, lanksčiai priderinantis savo vidines struktūras ir darbo metodus tam, kad būtų sukurtas artimas tobulam derinys, apimantis juos, mus ir įgyvendintą sprendimą. Jų įdiegta platforma suteikia mums išbaigtą rinkinį programinių sprendimų ir ataskaitų kūrimo priemonių, patrauklių visoms mūsų kompanijos veiklos funkcijoms.”

  Gundars Andžāns at DNB

 • Ko saka mūsu klienti

  “Uzņēmuma Solar sauklis ir Kopā stiprāki, un mūsu partnerattiecības ar Infotrust tam ir bijušas kā labs piemērs. Kopā mēs tiešām esam stiprāki, jo viņu profils dabiski saderēja ar tiem izaicinājumiem, kas stājās mūsu ceļā. No pirmās dienas viņi ir nodrošinājuši augstākā līmeņa konsultantus un snieguši procesam vērtīgas atziņas un pieredzi. Mūsu attiecības ar viņiem ir vairāk nekā tikai sadarbība. Tā ir patiesa partnerība.”

  Erika Ludwigat at akciju sabiedrība Solar

 • Ko saka mūsu klienti

  “Solar’s tagline er: Stronger Together, og samarbejdet imellem os og Infotrust er en direkte dokumentation på dette. Vi er på mange måder stærkere sammen, fordi der var et naturligt match med hvad Infotrust kan og hvad Solar havde brug for. Fra første dag har de leveret de bedste konsulenter og tilført stor indsigt og erfaring til vores processer. Vores relation er mere end et samarbejde – det er et stærk Partnerskab.”

  Erika Ludwig at Solar A/S

 • Ko saka mūsu klienti

  Infotrust ir bijis mūsu parneris un uzticams padomdevējs visa procesa laikā, un viņi ir rūpīgi un neatlaidīgi strādājuši kopā ar mums – ne tikai izstrādājot risinājumus un ieviešot infrastruktūru, bet arī koncentrējoties uz zināšanu nodošanu, ļaujot mums nostiprināt arī pašiem savu zināšanu bāzi. Viņi ir strauji palielinājuši mūsu BI komandas atsaucību, piegādājot Danisco uzņēmumam svarīgākās biznesa vērtības. Man nav šaubu, ka izvēlējāmies pareizo partneri. Es viņiem uzticos tāpat kā uzticos saviem darbiniekiem.”

  Linda RallecaDirector at Danisco

 • Ko saka mūsu klienti

  “Infotrust har været vores Partner og trusted advisor igennem hele vores proces. Vi har arbejdet tæt side om side, med selve udviklingen og infrastrukturen – men Infotrust har også sikret os en god viden overdragelse, som gør os i stand til selv at opbygge kompetencer internt. Vores parathed og evner internt i vores BI team, til at levere forretningsmæssig værdi til Danisco er vokset betragteligt – og der er derfor ingen tvivl for mig, om at vi valgte den rigtige Partner. Jeg har tiltro til dem som til egne medarbejdere.”

  Linda RallecaDirector at Danisco

 • Ko saka mūsu klienti

  “Ar savu profesionālo pieeju un lielo pieredzi darbā ar SAP BusinessObjects, kā arī apliecināto izpalīdzību un elastību, uzņēmums Infotrust kā mūsu uzticams konsultants gan izstrādes, gan ieviešanas posmos būtiski ietekmēja veiksmīgu darbu izpildi.”

  Claus Bugge Christiansen at Satair

 • Ko saka mūsu klienti

  “Med deres professionelle tilgang og dybe indsigt og erfaring med SAP BusinessObjects samt store fleksibilitet og gode service, har Infotrust som vores trusted advisor, haft en signifikant indflydese på både design og implementeringsfaserne i vores projekter.”

  Claus Bugge Christiansen at Satair

 • Ko saka mūsu klienti

  “Solar įmonės šūkis ‚kartu esame stipresni‘ ir partnerystė tarp mūsų bei Infotrust geriausias to įrodymas. Mes išties esame stipresni kartu dėl jų kompetencijų, padėjusių įveikti iššūkius, su kuriais susidūrėme. Nuo pat pirmos dienos gavome aukščiausio lygio konsultantus, kurie papildė procesą vertingomis įžvalgomis ir patirtimi. Mūsų santykiai su jais yra daugiau nei bendradarbiavimas. Tai tikra partnerystė.”

  Erika Ludwig at Solar A/S

Iepazīstieties ar dažiem no mūsu apbalvojumiem un sasniegumiem!

0
SAP Gada partneris

SAP Innovation partneris, 4 balvas kopš 2008. gada.

0
Klienti

Infotrust var lepoties ar vairāk nekā 50 paveiktiem projektiem.

0
Stundas

Līdz šim mūsu lielākais fiksētā budžeta projekts 2 gadu griezumā prasīja teju 23 000 stundas.

Mēs par saviem sasniegumiem esam pateicību parādā mūsu klientiem. Paldies!

Sazinieties ar kādu no mūsu Business Intelligence konsultantiem!

Sazinieties ar kādu no mūsu BI ekspertiem! Viņi palīdzēs izprast un novērtēt jūsu biznesa vajadzības.