Profesionāls serviss

Iegūstiet aktuālāko informāciju par savu biznesu

SAP sertificētas konsultācijas

Starptautiski pieredzējuši BI konsultanti

Prognožu analīzes

Prognozējošā analītika

Sertificēts 24/7 atbalsts

Sertificēts SAP PcoE tehniskais atbalsts, kas integrēts jūsu ikdienas biznesā.

Analītiskās aplikācijas

Mūsu ekspertu komanda ir izstrādājusi virkni standartizētu BI aplikāciju

SAP BusinessObjects

Infotrust 4 reizes ir ieguvis SAP BusinessObjects balvu Gada parneris

Sybase IQ

Mēs esam piegādājuši vairāk nekā 15 SAP IQ datu noliktavu risinājumus

SAP HANA

Ieviešot SAP HANA, esam guvuši reālu klientu pieredzi

SAP apmācības

Atbilstoši klientu vēlmēm, mēs piedāvājam standarta vai īpaši pielāgotu apmācību programmu

Projekti

Līdz šim mūsu lielākais fiksētā budžeta projekts 2 gadu griezumā ir prasījis teju 23 000 stundas

Mēs parūpējamies par visiem sīkumiem

Bez stratēģijas nav redzējuma

Pēdējo gadu laikā virkne uzņēmumu ir secinājuši, ka pieeja veidot 3 vai 5 gadu stratēģijas ir novecojusi un ir jākļūst daudz ātrākiem, lai pielāgotos tirgus un tehnoloģiju izmaiņām. Šajā kontekstā mūsu piegādātie pakalpojumi nodrošina Jūsu mainīgo prasību realizāciju atbilstošos datu analīzes risinājumos, vienlaicīgi nepaaugstinot to izmaksas. Konsultāciju pakalpojumi risinājuma arhitektūrai, stratēģijai, projekta vadībai; izstrādei un testēšanai; IT vai lietotāju apmācībām; uzturēšanas un biznesa atbalstam: Infotrust būs spējīgs nodrošināt nepieciešamo kompetenci, lai atbalstītu un attīstītu Jūsu biznesa inteliģences risinājumu.

Pievienojieties apmierinātiem partneriem!

Mūsu komanda ir apņēmības pilna palīdzēt jums gūt pamākumus un pārvērst jūsu uzņēmumu no laba uz izcilu.

 • “Infotrust ir pierādījis sevi kā profesionāls partneris, saskaņojot viņu iekšējo struktūru un piegādes metodes, lai izveidotu atbilstošu sadarbību ar mums veiksmīgai risinājuma ieviešanai. Viņu ieviestā platforma mums nodrošina plaša apjoma rīkus un analīzes risinājumus, kuri ir atraktīvi un pieprasīti visām mūsu uzņēmuma nodaļās”

  Gundars Andžāns at DNB

 • “Infotrust har vist sig at være en professionel partner, som tilpassede deres interne strukturer og metoder til at skabe et tæt på perfekt match mellem dem selv, os og den implementerede løsning. Den implementeret løsning har givet os en komplet vifte af applikationer og rapporteringsværktøjer som understøtter vores ønskede forretningsgange.”

  Gundars Andžāns at DNB

 • “Infotrust įrodė esantis profesionalus partneris, lanksčiai priderinantis savo vidines struktūras ir darbo metodus tam, kad būtų sukurtas artimas tobulam derinys, apimantis juos, mus ir įgyvendintą sprendimą. Jų įdiegta platforma suteikia mums išbaigtą rinkinį programinių sprendimų ir ataskaitų kūrimo priemonių, patrauklių visoms mūsų kompanijos veiklos funkcijoms.”

  Gundars Andžāns at DNB

 • “Uzņēmuma Solar sauklis ir Kopā stiprāki, un mūsu partnerattiecības ar Infotrust tam ir bijušas kā labs piemērs. Kopā mēs tiešām esam stiprāki, jo viņu profils dabiski saderēja ar tiem izaicinājumiem, kas stājās mūsu ceļā. No pirmās dienas viņi ir nodrošinājuši augstākā līmeņa konsultantus un snieguši procesam vērtīgas atziņas un pieredzi. Mūsu attiecības ar viņiem ir vairāk nekā tikai sadarbība. Tā ir patiesa partnerība.”

  Erika Ludwigat at akciju sabiedrība Solar

 • “Solar’s tagline er: Stronger Together, og samarbejdet imellem os og Infotrust er en direkte dokumentation på dette. Vi er på mange måder stærkere sammen, fordi der var et naturligt match med hvad Infotrust kan og hvad Solar havde brug for. Fra første dag har de leveret de bedste konsulenter og tilført stor indsigt og erfaring til vores processer. Vores relation er mere end et samarbejde – det er et stærk Partnerskab.”

  Erika Ludwig at Solar A/S

 • Infotrust ir bijis mūsu parneris un uzticams padomdevējs visa procesa laikā, un viņi ir rūpīgi un neatlaidīgi strādājuši kopā ar mums – ne tikai izstrādājot risinājumus un ieviešot infrastruktūru, bet arī koncentrējoties uz zināšanu nodošanu, ļaujot mums nostiprināt arī pašiem savu zināšanu bāzi. Viņi ir strauji palielinājuši mūsu BI komandas atsaucību, piegādājot Danisco uzņēmumam svarīgākās biznesa vērtības. Man nav šaubu, ka izvēlējāmies pareizo partneri. Es viņiem uzticos tāpat kā uzticos saviem darbiniekiem.”

  Linda RallecaDirector at Danisco

 • “Infotrust har været vores Partner og trusted advisor igennem hele vores proces. Vi har arbejdet tæt side om side, med selve udviklingen og infrastrukturen – men Infotrust har også sikret os en god viden overdragelse, som gør os i stand til selv at opbygge kompetencer internt. Vores parathed og evner internt i vores BI team, til at levere forretningsmæssig værdi til Danisco er vokset betragteligt – og der er derfor ingen tvivl for mig, om at vi valgte den rigtige Partner. Jeg har tiltro til dem som til egne medarbejdere.”

  Linda RallecaDirector at Danisco

 • “Ar savu profesionālo pieeju un lielo pieredzi darbā ar SAP BusinessObjects, kā arī apliecināto izpalīdzību un elastību, uzņēmums Infotrust kā mūsu uzticams konsultants gan izstrādes, gan ieviešanas posmos būtiski ietekmēja veiksmīgu darbu izpildi.”

  Claus Bugge Christiansen at Satair

 • “Med deres professionelle tilgang og dybe indsigt og erfaring med SAP BusinessObjects samt store fleksibilitet og gode service, har Infotrust som vores trusted advisor, haft en signifikant indflydese på både design og implementeringsfaserne i vores projekter.”

  Claus Bugge Christiansen at Satair

 • “Solar įmonės šūkis ‚kartu esame stipresni‘ ir partnerystė tarp mūsų bei Infotrust geriausias to įrodymas. Mes išties esame stipresni kartu dėl jų kompetencijų, padėjusių įveikti iššūkius, su kuriais susidūrėme. Nuo pat pirmos dienos gavome aukščiausio lygio konsultantus, kurie papildė procesą vertingomis įžvalgomis ir patirtimi. Mūsų santykiai su jais yra daugiau nei bendradarbiavimas. Tai tikra partnerystė.”

  Erika Ludwig at Solar A/S

Vai jums ir nepieciešama plašāka informācija par jūsu uzņēmumu?

Sazinieties ar kādu no mūsu biznesa inteliģences konsultantiem un uzziniet, kā Infotrust var palīdzēt jūsu biznesa izaugsmei.