Qlik Sense Tour 2017 Rīgā

Aicinām Jūs piedalīties Qlik Sense Tour 2017 Rīgas pasākumā, kurā Jūs varēsiet uzzināt par jaunākajām tendencēm datu analīzē un vizualizācijā.

Qlik Sense Tour 2017 norises vieta un laiks – “Kino Citadele”, Rīga, 13 janvāra iela 8, 2017.gada 30.maijs, plkst. 9:30-12:30.

Pasākuma ietvaros Jūs:

  • Dzirdēsiet Latvijas uzņēmumu stāstus kā Qlik ir palīdzējis saskatīt kopsakarības datos un kā tas ir ietekmējis biznesa attīstību.
  • Redzēsiet Qlik Sense produktu demonstrācijas un jaudīgo asociatīvo datu modeli darbībā, kas ļauj viegli izprast un pārlūkot pat vissarežģītāko informāciju.
  • Uzzināsiet kā Qlik nodrošina modernas datu analītikas iespējas kā uzņēmuma serverī, tā arī “mākoņos”, lai nodrošinātu datu analītikas pieejamību ikvienam Latvijas uzņēmumam un organizācijai.
  • Datu vizualizācija tiks demonstrēta uz lielā kino ekrāna.

Pagājušogad mūsu pasākums tika pilnībā rezervēts, tādēļ lūdzam rezervēt savu bezmaksas dalību konferencē pēc iespējas ātrāk.

Mūsu lektoru vidū būs gan Qlik profesionāļi no Skandināvijas, gan Latvijas uzņēmumu eksperti – aicinām izmantot šo unikālo iespēju, uzzināt jaunumus un būt aktīviem – uzdot sev interesējošos jautājumus. Mēs nodrošināsim kvalitatīvu saturu, uzmundrinošu kafiju un gardas uzkodas.

Uz tikšanos Qlik Sense Tour 2017 – Rīgā!